Lana Del Rey 1 Dolara Şiir Kitabı Yayınlıyor

Ocak ayında Lana Del Rey, Violet Bent Backwards Over Grass isimli bir şiir kitabı yayınlama planlarını açıklamıştı. 

Geçtiğimiz günlerde, hayranlarına bir Instagram gönderisini yayınlayarak, koleksiyonu kendi kendine yayınlamayı planladığını ve birkaç ay içinde California'daki  kitapçılara dağıtmayı planladığını söyledi . Kitabın ne kadara mal olacağını soran bir hayran için Lana, "1 dolar ... cevabı verdi. "Çünkü düşüncelerim paha biçilmez" dedi. 

“Çünkü düşüncelerim paha biçilmez.”

Ayrıca, koleksiyonunda görüneceği düşünülen şiirlerini, Instagram hesabından  paylaştı. Lana'nın gelecek beşinci stüdyo albümü Norman Fucking Rockwell için resmi bir çıkış tarihi henüz belirlenmemiş olsa bile bu şiir kitabı hayranlarını oldukça sevindirdi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Quiet Waiter-Blue Forever

Lana Del Rey (@lanadelrey)'in paylaştığı bir gönderi (

)

 

SİZDEN!

Merhaba Sadece Müzik Ailesi ve Değerli Takipçileri,

Size yeni çıkardığımız tekli Nöbet'ten bahsetmek için buradayız.

Albüm

Her projesinde farklı ve yenilikçi işlere imza atan sanatçı Can Bonomo, ''Ruhum Bela'' isimli 5. albümünü Avrupa Müzik markasıyla dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Galeri Haber

Kendisi de bir "Sadece Müzik" yazarı olan arkadaşım Mert ile WhatsApp grubumuzda yazışırken aklıma bir galeri yapma fikri geldi. Mert, Thalia hayranı olduğu için sürekli onun başka sanatçılar tarafından da taklit edilen kıyafetlerini gönderir. Ben de Thalia'nın bir moda ikonu olduğunu düşündüğümü söylemiştim. Derken ilham geldi ve ünlü şarkıcıların fenomenleşmiş kostümleriyle ilgili bir derleme yapayım dedim.

Aykut BALCI yazdı

Özel Haber

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

"Kadınla müziğin yaşı olmaz"
OLIVER GOLDSMITH

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

Erkin Koray dünyaya geldi. (1941)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.