Lana Del Rey 1 Dolara Şiir Kitabı Yayınlıyor

Ocak ayında Lana Del Rey, Violet Bent Backwards Over Grass isimli bir şiir kitabı yayınlama planlarını açıklamıştı. 

Geçtiğimiz günlerde, hayranlarına bir Instagram gönderisini yayınlayarak, koleksiyonu kendi kendine yayınlamayı planladığını ve birkaç ay içinde California'daki  kitapçılara dağıtmayı planladığını söyledi . Kitabın ne kadara mal olacağını soran bir hayran için Lana, "1 dolar ... cevabı verdi. "Çünkü düşüncelerim paha biçilmez" dedi. 

“Çünkü düşüncelerim paha biçilmez.”

Ayrıca, koleksiyonunda görüneceği düşünülen şiirlerini, Instagram hesabından  paylaştı. Lana'nın gelecek beşinci stüdyo albümü Norman Fucking Rockwell için resmi bir çıkış tarihi henüz belirlenmemiş olsa bile bu şiir kitabı hayranlarını oldukça sevindirdi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Quiet Waiter-Blue Forever

Lana Del Rey (@lanadelrey)'in paylaştığı bir gönderi (

)

 

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Albüm


 
Dünyanın en çok satan sopranolarından biri olan Sarah Brightman “Hymn” adlı yeni albümünü 9 Kasım’da yayınlayacak.  

Galeri Haber

Dünyadaki en iyi rock festivallerinin kısa bir listesi. Bu 6 festivalde ana akım ve hard rock gruplarının yer aldığı bir liste hazırladık.

Özel Haber

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

"Eğer cinsiyet ayrımı yapıyorsan, ırkçıysan, homofobiksen, yani kısacası bir pisliksen cd mi alma! Beni sevmen umrumda değil.
Ben senden nefret ediyorum çünkü"

KURT COBAIN

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.