Lily Allen Hakkında Bilmedikleriniz

Geçtiğimiz günlerde İngiliz şarkıcı Lily Allen gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu.

Genç şarkıcı "My Thoughts Exactly" isimli kitabından bazı bölümleri İngiliz basınıyla paylaştı. Şarkıcı özellikle boşandıktan sonra boşluğa düştüğünü ve hayat kadınlarıyla yattığını söyledi. Bu açıklamanın ardından Lilly Allen'a daha yakından bakalım istedik.

İşte Lilly Allen Hakkında Bilmedikleriniz

 1. Lily Rose Beatrice Allen, 2 Mayıs 1985'te Londra'nın Hammersmith şehrinde doğdu. 
   

 2. Oyuncu Keith Allen ve film yapımcısı Alison Owen'ın kızıdır.
   

 3. Üç kardeşi vardır - kızkardeşleri Sarah ve Rebecca ve erkek kardeşi Alfie. 
   

 4. Sam Smith onun kuzenidir.
   

 5. Abisi “Game of Thrones” dizisinde oynuyor.
   

 6. İlk olarak Myspace aracılığıyla  kariyerine adım attı.
   

 7. 2006'da ilk kez “Alright, Still” albümünü piyasaya sürdü ve İngiltere'de iki numaraya yükseldi.


   

 8. İlk single “Smile” İngiltere'nin bir numarasıydı ve aynı zamanda ABD'de 49 numaraya ulaştı.
   

 9. İkinci albüm ““It’s Not Me, It’s You”  2009'da bir numaraya çıktı. O zamandan beri dünya çapında 2 milyondan fazla kopya satıldı. 
   

 10. 2009 yılında Lily müziği bıraktığını duyurdu.


   

 11. Emekliliğinde “Lucy In Disguise” adlı moda mağazasını açtı ve 2011'de kendi plak şirketini kurdu.
   

 12. Eskiden uyuşturucu satıcısıydı.
   

 13. Lily Allen tüm kıyafetlerini CHANEL'den seçiyor.
   

 14. 2011’de evlenen Lily Allen-Sam Cooper çiftinin iki çocuğu bulunuyor. İkili 2016 yılında boşanmıştı.
   

 15. İkinci çocuğuna Marnie adını verdi. Bu ismi, Alfred Hitchcock'un 1964 yapımı filminden esinlenerek verdikleri açıklandı. Marnie, müzik efsaneleri Elvis Presley ve David Bowie'yle aynı doğum gününü paylaşıyor. 


   

 16.  2014'te üçüncü albüm olan “Sheezus” u yayınladı. 
   

 17. 15 yaşında okulu bıraktı. Oldukça duygusal ve romantik bir yapısı olsuğu için uzun yıllar bahçe ve çiçekler konusunda eğitim aldı. Çiçekçi olmak en büyük hayaliydi.
   

 18. Gerçek adında bir çiçek adı olması tesadüf olamaz diye nitelendirdi. Rose (Gül)
   

 19. Lily Allen 2008 yılında  erkek arkadaşı, Chemical Brothers'tan Ed Simons'la gittiği Maldivler sonrası bebeğini kaybetti. 
   

 20. Yaptığı değişik tırmak tasarımlarıyla sosyal medyada çok fazla ilgi gördü.Tırnaklara farklı renlerle şekil vermek onun en sevdiklerinden.

   

   

   

SİZDEN!

Gürol Ağırbaş, şarkılarda hakiki enstrüman sesi duymak isteyen, albüm kartonetlerini okumayı seven dinleyicilerin yakından tanıdığı değerli bir müzisyendir. Yıllarca albüm ve sahne çalışmalarında sadece enstrümanist kimliğini değil, besteci ve aranjör yönünü de sergilemiştir. Bunlardan en akılda kalıcı olanı ise hiç şüphesiz Demet Sağıroğlu’nun Arnavut Kaldırımı isimli eseridir. Enstrümanist olarak da bas gitarıyla özdeşleşmiş, çıkardığı “Bas Şarkıları” albümleriyle başrol oyunculuğuna taşıdığı bas gitarın müzikte iskelet görevi gören bir enstrüman olduğunu unutmamamız gerektiğini vurgulamıştır. İşte bu seri halinde çıkan bas gitar albümlerinin üçüncüsü, 20 yıllık bir aranın ardından “Bas Şarkıları 3” ismiyle ve Ada Müzik etiketiyle tekrar karşımıza çıktı.

Albüm

Her projesinde farklı ve yenilikçi işlere imza atan sanatçı Can Bonomo, ''Ruhum Bela'' isimli 5. albümünü Avrupa Müzik markasıyla dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Galeri Haber

Televizyonda veya bizzat kendiniz büyük konserlere şahit olmuşsunuzdur. Coşkulu kalabalıkların eğlendiği, şarkılara eşlik ettiği konserler. Binler, onbinler biraraya gelir bu konserlerde.
Ama dünyanın gelmiş geçmiş en çok katılımın olduğu ücretsiz 5 konsere katılanların sayısını duyduğunuzda dudağınız uçuklayabilir.

Aykut BALCI yazdı

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

"Bir yıldız gibi kayarım hayatından, yapabileceğin tek şey; dilek tutmak olur"
BOB MARLEY

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

Mabel Matiz dünyaya geldi. (1985)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.