Serdar Ortaç 6 Yaşında Hangi Şarkıyı Söyledi?

90'lı yıllardan bu yana Türk Pop müziğinin başarılı isimlerinden olan Serdar Ortaç sosyal medya hesabından paylaştığı video ile hayranlarını şaşırttı.

Sosyal medya hesabındanhayranlarına oldukça etkili paylaşımlarda bulunan Ortaç bu defa onları yıllar öncesine götürdü ve henüz 6 yaşındayken söylediği ‘Çilli bom bom’ adlı şarkıyı sevenleriyle paylaştı. 28 Haziran Perşembe saat 21.00’da Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesinde vereceği ücretsiz konserle hayranlarıyla buluşacak olan Serdar Ortaç, 'Cımbız' adlı son albümünden ve sevilen şarkılarından eserler seslendirecek.

 

Kocamustafapaşa ilkokulu 6 yaşındayken söyledigim şarkı #serdarortaç #serdarortac

Serdar Ortaç (@serdarsortac)'in paylaştığı bir gönderi (

)

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Albüm

Her albümüyle dinlenme ve satış rekorları kıran Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın yeni albümü için geri sayıma başladı. Akalın, kariyerinin 11 ‘ncı albümünü doğum günü olan 23 Nisan’da çıkaracak.

Galeri Haber

Kimi bir kazada, kimi aşırı dozda uyuşturucunun etkisinden, kimi ise bir saldırı sonucunda yaşamına veda etti. Hepsinin ortak noktası genç olmasıydı. Birbirinden başarılı ama genç yaşta ölen yabancı şarkıcıları sizin için kaleme aldık...

Aykut BALCI yazdı

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

"Hayat bir seyahattir,bir hedef değil"
STEVEN TYLER

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.