Şarkıcılar ve Fenomenleşmiş Kostümleri

BEATLES

 John Lennon, Paul McCartney, Ringo Starr ve George Harrison'dan kurulu efsanevi grup kahküllü saçlarıyla 60'lı yılların erkek modasını belirlediler. Her ne kadar "The Beatles" deyince akla takım elbiseli ve kravatlı siyah beyaz fotoğrafları gelse de bence "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band" albüm kapağı için giydikleri rengarenk bando kıyafetleri onları daha çok temsil ediyor. Giyim tarzıyla kimselere benzemeyen Michael Jackson bile sonradan böyle bellboy tarzı ceketler giydi. Hatta Popun Kralı ile özdeşleşti bu akım... Ama bu modayı ilk olarak Beatles üyeleri başlattı. 

Sayfa 27 / 27

Röportaj

"Kırık bir aşk hikayesi ve bu duyguları dibine kadar yaşamak ta büyük bir şans, biraz daha büyüyor insan... İnsan mutluluktan büyümez, insanı büyüten tek şey acı…"

Turgay Suat Tarcan`ın OZAN DEMİR ALP (HELLO OZAN) ile samimi bir röportaj yaptı...

Captain Marvel'in müziklerini yapan Pınar Toprak, bir Marvel filmi için müzik yapan ilk kadın besteci oldu.

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Umut E. ERKİ yazdı

Mert ATEŞ yazdı

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Tarkan`ı mercek altına aldık.

İlginç Haber

 

Türk sineması yada onu bildiğimiz adıyla "Yeşilçam" bugüne kadar birbirinden harika yapımlarıyla beyazperdede yerini aldı. Filmler kadar müzikleriyle de çok fazla dikkat çeken Yeşilçam, bugüne kadar sayısız film müziğini de Türk sinemasına kazandırdı.

''Müziğimi üretirken, kendimi doğa'nın bir enstrümani gibi hissediyorum.''
MICHAEL JACKSON

Teknoloji

Gücü her geçen gün artan sosyal medya, özellikle ünlüler ve sevenleri arasında cok büyük bir köprü kurmuş bulunmakta.

Tarihte Bugün

Queen Latifah dünyaya geldi. (1970)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.