Şarkıcılar ve Fenomenleşmiş Kostümleri

ÇELİK ERİŞÇİ:

Çelik bandanasıyla ve pazardan aldığını söylediği kıyafetleriyle 90'lar modasına yön vermişti. Özellikle de annesinin bir kadın moda dergisinden desen örneğini alıp ördüğü kazağıyla hala adından söz ettirmeyi başarıyor. Hatta geçtiğimiz aylarda Valentino, Çelik'in kazağına benzer el örgüsü bir kazağı 9 bin 250 TL’ye satmış ve "Zaten Çelik bu kazağı yıllar evvel 20 TL'lik yünle annesine ördürmüştü" şeklinde sosyal medyada trend topic olmuştu.

Röportaj

60'LARDA OLSAM "WHAT A WONDERFUL WORLD" DERDİM

2017 yılındaki ilk röportajımızda mikrofonumuz Turgay Suat Tarcan tarafından "What a World" adlı yeni single'ını çıkaran besteci Çağın'a uzatıldı.

Türk alternatif rock müziğin MTV ödüllü grubu maNga, Mart ayında gerçekleştireceği konser turnesi öncesi son hazırlıklarını tamamladı.

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Umut E. ERKİ yazdı

Mert ATEŞ yazdı

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Mor ve Ötesi grubunu mercek altına aldık.

İlginç Haber

Türk sanat müziğinin en önemli isimlerinden biri olan Müzeyyen Senar 100 Yaşında!

''Hayatın bana verdiklerini kendi içimde sindirip ona geri vermeyi seviyorum.''
NEV

Teknoloji

Size kulaklık alırken dinlemeden cesurca 5 dakikalık kontrolle nasıl kulaklık seçebileceğini anlatacağım.

Tarihte Bugün

Queen Latifah dünyaya geldi. (1970)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.