İlginç Haber

Dünyanın En Zengin 10 Rap Sanatçısı

Dünyanın en zengin rapperı kim hayranları bilmek istiyor. Dünya üzerinde bugün milyon dolarlar kazanan bir çok ünlü rapper var. Herkes rapperları seviyor, takip ediyor, dinliyor ve Forbes bile yıllık bir liste yayınlıyor en çok kazanan kim? Hiç milyar $'a ulaşan varmı diye düşünürken yaklaşanlar olduğu ve yakında $ milyarderi Rapperları göreceğimizden hiç şüphe yok. Video kliplerinde görkemli malikaneleri zor görebileceğimiz araçları ve etrafa saçtıkları paralar bu sahneleri çok sık görmüşüzdür; gerçek hayatta da buna benzer paralar kazanmaya devam ediyorlar. İşte sıralama;

Devamını oku...

Yaşasalardı..

Tüm zamanların en büyük müzisyenlerinden bir çoğu aramızdan çok erken ayrıldı.

Alman "web.de" sitesinde yayınlanan bir habere göre, Sachs Medya Grubu "Rock & Roll Heaven" Projesi kapsamında Kurt Cobain, Elvis Presley ve daha bir çok efsanenin "eğer yaşıyor olsalardı şimdiki görünüşleri nasıl olabilirdi"`den yola çıkarak onların tahmini görsellerini hazırladı..
Sonuçlar gayet ilgi çekici olmuş.. Beğeninize sunuyoruz..

Devamını oku...

En İyi 10 Whitney Houston Şarkısı

1980’lerde ve 1990’lı yıllarda albümleri dünyada en çok satan şarkıcıların başında gelen Whitney Houston, şarkıcı Bobby Brown ile çalkantılı geçen evliliği ve uyuşturucu kullandığı yönündeki haberler nedeniyle 2000’li yıllarla birlikte kariyerinde düşüşe geçmişti. 2 yıl önce 11 Şubat 2012 tarihinde trajik bir şekilde aramızdan ayrılan yıldız, unutulmaz şarkıları ile yaşamaya devam ediyor. 48 yaşında hayata gözlerini yuman Houston, hayatı boyunca sayısız etkili şarkıya imza atmıştı. Onlardan bazılarını sizin için seçtik, umarız beğenirsiniz.

Devamını oku...

En İyi 10 Doğum Günü Şarkısı

Hayatımızın en önemli günü! Doğum günü kutlaması yaparken klasik bildiğimiz 'Happy Birtday To You' şarkısını mutlaka kullanırız, en azından bu şarkıyı mırıldanırız. Ama doğum günü yaparken bu şarkı dışında en çok hangi şarkılar kullanılır yada kullanmaktan en çok keyif aldığımız şarkılar hangisidir? Biz de sizin için bunları araştırdık. Umarız beğenirsiniz bu arada bugün doğan herkesin doğum gününü kutlarız:)

Devamını oku...

SİZDEN!

...

Aykut BALCI yazdı

Tanıtım

Big SES Big Fm'in Türkçe Web radyosu olarak yayınlarını Almanya'dan sürdürmektedir. Almanya'da gençlere yönelik yayınlar yapmaktadır. 

''Müzik, özgürlüktür.''
CHRIS BROWN

Tarihte Bugün

Elvis Presley aramızdan ayrıldı. (1977)