Konser Hikayeleri

Sean Paul Konseri

  • Kategori: Konser Hikayeleri

Herkese “yeniden” merhaba;
Bu “yeniden” lafı sadece benim köşem için geçerli değil. Aynı zamanda tüm “SadeceMuzik.Net” ekibi olarak geri dönüşümüz… Bildiğiniz gibi bazı teknik sorunlar nedeniyle kapalıydık. Fakat yepyeni bir dizayn ile yeniden karşınızdayız. Justin Timberlake konser kritiğim ile geçen sene bu ekibe girmiştim. Sitenin eski versiyonundaki son yazım ise Mariah Carey’nin albüm kritiği olmuştu. Sitenin yeni versiyonunda yine bir konser kritiği ile başlangıç yapmak varmış. Bahsedeceğim konser 25 Temmuz 2015’i ayın 26’sına bağlayan gece gerçekleşen Sean Paul konseri!

Devamını oku...

Eni Veci Vokke

  • Kategori: Konser Hikayeleri

Bir takım şehirlerdeki MJ taklitçilerini saymazsak büyük ve profesyonel konser olarak Michael Jackson'ın 1993'teki İnönü konseri ve 2013'teki Cirque du Soleil’in Immortal müzikalinden beri ilk kez Türkiye'de sırf Michael Jackson şarkılarından oluşan bir konser serisi yapılıyor!!

Devamını oku...

"Duman" olduk

  • Kategori: Konser Hikayeleri

Selamlar

öncelikle eksik türkce harfleri icin özür diliyorum, alman klavyesi kullaniyorum cünkü :-)

size hatirladigim kadariyla 2008 yilinda Almanya / Köln`de gittigim konserden bahsedecegim.

Konser Duman grubunun konseriydi ve

Devamını oku...

"GNC Fest ile Ora'da Inna'dına Pharrell-el evrendeydik"

  • Kategori: Konser Hikayeleri

Tüm SadeceMuzik.Net ziyaretçilerine merhaba;

Gönül isterdi ki bir konsere, bir etkinliğe, bir festivale gittiğimde sıcağı sıcağına yaşadıklarımı yazayım ama maalesef yoğun çalıştığım için vakit olmuyor. Kısa, yüzeysel bir yazı yazsam olurdu ama ayrıntısıyla tüm yaşadıklarımı, tüm düşüncelerimi yazmak istediğim için biraz rötarlı oluyor maalesef… İşte 7 Eylül 2014 Pazar günü yaşadığım izlenimlerimi yazmak için sizleri birkaç gün bekletmemin nedeni buydu… Evet, tahmin ettiğiniz gibi bu seferki yazı konum İstanbul Teknik Üniversitesi Stadyumu’nda gerçekleşen GNC Fest’14 adlı festival…

Devamını oku...

SİZDEN!

...

Özel Haber

Tanıtım

WHAT DA FUNK'IN YILDIZLAR GEÇİDİ ALBÜMÜ: WDF1 iTunes'da En Çok Ön Sipariş Edilen Albümlerde 1. Sıraya Yerleşti!

Haftanın Özeti

 
Herkese merhaba;
 
Bu hafta
...

"Hayat, siz başka planlar yaparak meşgul olduğunuz sırada size olan şeydir"
JOHN LENNON

Tarihte Bugün

Türkiye ile Amerika arasında karşılıklı radyo yayın servisi açıldı. (1943)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.