Hata
  • JFolder: :files: Yol bir klasör değil. Yol: /home/xtjsadec/public_html/images/fotogaleri/tanitim/ilkatlas
Bilgilendirme
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/fotogaleri/tanitim/ilkatlas

Mehmet Turgut`un Objektifinden İki Kadın Müzisyen!

İki kadın sanatçı Senem Demircioğlu ve İklim Tamkan, Tuz Gölü’nün etkileyici ortamında ilk albümleri için Mehmet Turgut’un objektifine poz verdi!

Tuz Gölü’ndeki iki kadın müzisyenle gerçekleşen sıra dışı çekimlerde, Mehmet Turgut’un objektifine yansıyan kareler en az "İlk Atlas" albümdeki parçalar kadar dikkat çekiyor.

Fazıl Say’ın prodüktörlüğünde kaydedilen "İlk Atlas"; dinleyicilerine sıra dışı bir müzik ziyafeti sunarken, Mehmet Turgut imzası taşıyan albüm fotoğraflarıyla da görsel şölen yaşatıyor. Mezzosoprano Senem Demircioğlu ile piyanist İklim Tamkan’ın, Cemal Süreya, Edip Cansever, Metin Altıok ve Behçet Aysan gibi şairlerin şiirlerinin yorumladıkları albüm; Mehmet Turgut imzalı fotoğraflarıyla da şiirsel yanını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Fotoğrafları görmek resime tıklayınız

{gallery}tanitim/ilkatlas:300:200:1:0{/gallery}

Senem Demircioğlu’nun vokal olarak, İklim Tamkan’ın ise piyanosuyla yer aldığı albümde; Fazıl Say’ın İklim Tamkan tarafından düzenlenmiş iki şarkısı ve Doğan Duru’nun da ikili için özel olarak yaptığı bestesi dikkat çekiyor. Albüme ismini veren şarkı; “İlk Atlas” başta olmak üzere Ajlan Akyuz'un de ikili için bestelediği 4 parça bulunuyor. Albümde, operacı kimliğinden sıyrılarak farklı tarzlarda şarkı söyleyen Senem Demircioğlu ve klasik eğitim almış bir piyanist olmasına rağmen çarpıcı düzenlemeleriyle dikkat çeken İklim Tamkan’ın birlikte besteledikleri “Artık Her Şey Bitti” ise albümün en sıra dışı şarkısı olarak yer alıyor.

5 yılı aşkın bir süredir birlikte çalışan ve ilk albümlerinde sevdikleri şairlerin şiirlerini yorumlayan Senem Demircioğlu ve İklim Tamkan’ın; "İlk Atlas" albümü DoRe Müzik sponsorluğunda ve Ada Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı.

Bilgi için:
www.ilkatlas.com
facebook.com/ilkatlas/
instagram.com/ilkatlas/
twitter.com/ilkatlas
 

İlk Atlas Yakında Yayınlanıyor

Röportaj

"Ossi Müzik, Kalan Müzik ve Ada Müzik gibi firmaların yaptığı çalışmalar ya da arşivc

...

SİZDEN!

...

T. S. TARCAN yazdı

Umut E. ERKİ yazdı

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Tarkan`ı mercek altına aldık.

İlginç Haber

''Geleceğin zenci Madonna'sı olmak istiyorum.''
RIHANNA

Tarihte Bugün

Michael Jackson aramızdan ayrıldı. (2009)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.