Avril Lavigne Öldü Mü?

Avril Lavigne’ın çıkacak yeni albümünden yayınlanan “Head Above Water” adlı büyük başarı sağlayan single’ı çıka dursun, doğum gününü kutlayan Avril’ın çoğu fanları tarafından yaylım ateşine tutulan yeni fotoğrafı bir kez daha ortalığı alevlendirmeye yetti. Avril aslında 2003 yılında “Let Go” adlı albümü ile büyük başarı sağlamış ve bu başarı onu ünlü ve asi bir kıza çevirmişti. Gelelim olayların ikinci perde arkasına; İşte işler bu noktadan sonra ilginçleşmeye başlıyor. Melissa, Avril Lavigne gibi şarkı söylemeyi nasıl başarmıştı?

 

Avril ve Melissa benzerliklerinden dolayı Avril’in ölümünden önce çok iyi arkadaş oldular. Yıl 2003 olduğunda Avril çalkantılı hayatında bir darbe daha yedi. Çok sevdiği büyük babasını kaybetti ve hiçbir albümünde yayınladığı ilk albümdeki gibi bir başarı yakalayamaması nedeniyle büyük bir bunalıma girdi. Durumun ağırlığı kaldıramayan Avril kendi canına kıydı ve durumun ardından ailesi yas tutmak isterken, Pop-Punk müziğinin prensesinin o zamanlar zirvede oluşu bağlı bulunduğu plak şirketini harekete geçirmişti. Avril’in başarısını sürdürmek amacıyla benzeri olan Melissa’yı eğitip aynı başarıyı sürdürdüler. O günden bu yana Avril’in öldüğüne dair iddiaların da ardı arkası hiç kesilmeden devam edecekti. 

 

Böylece tam zamanlı Avril olarak yaşamaya başlayan Melissa’nın eski yaşantısını nasıl terk ettiğine ilişkin ortada bir şey yok. Ancak ölümünden hemen önce kaydettiği stüdyo albümünü piyasaya sunmak ve zaten yeni yükselişe geçip bir anda zirveye oturan Avril’ı efsaneleştirmek gerekiyordu. 

 

Şimdi de iddialara ilişkin göze çarpan tespitleri sıralayalım; 

“Avril kırmızı halıda her zaman pantolon giyerdi. Elbise dönemi 2003'te sonra başladı. Doğum lekeleri ispatı onun Melissa olduğunun kanıtı. Çene hatlarınım değişimi..”  
 
Bir röportajında spikerin “gerçekten bir klon musun?” sorusu karşısında bir anda şok olan ve cevap veremeyen müzisyen, kendi hesabı üzerinden yaptığı canlı yayında ise; “Hayır ben ölmedim. Buradayım, evet büyük bir söylenti, öldüğümü düşünüyorlar. Beni bir taklitçi gibi görüyorlar, kahretsin! Başka insanlar da benim yaşlanmadığımı söyleyecekler.” diyerek oldukça sakin cevap veren Avril yada Melissa, başka bir televizyon programında sunucunun  “insanlar senin öldüğünü ve bir taklitçi olduğunu söylüyorlar, bu konuda birşey duydun mu?" demesi üzerine “ben bu konu hakkında birşey duymadım sadece şunu söyleyebilirim, buradayım!” dedikten hemen sonra bir anda surat ifadesinin değişip endişelendiği gözlemleniyor.
 
Avril Lavigne’ın ayrıca çilleri ve benlerinin yok oluşu hatta yüz hatlarının tamamiyle değişmiş olması da çok düşündürücü ve ilginç. 
 

Ardı arkası kesilmeyecek bu iddialar, sanırım Avril ve Melissa ikilemini ömür boyu devam ettirecek gibi...

MERT ATEŞ
Güncel Yazıları
 


 

 

Röportaj

Michael Jackson yaşarken gözlerinin içine bakıp yalan söyleyemediler

Michael Jackson, çocuk tacizi iftiraları ile hayatının son döneminde büyük mücadele edip mahkeme kararıyla aklanmıştı. Buna rağmen Jackson'ın 10. ölüm yıl dönümüne denk gelen 2019'da yayınlanan "Leaving Neverland" belgeselinin HBO ekranlarında yayınlanmasına karar verildi. 

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

T. S. TARCAN yazdı

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Mor ve Ötesi grubunu mercek altına aldık.

İlginç Haber

Dünyanın en zengin rapper`ının kim olduğunu herkes bilmek istiyor. Dünya üzerinde bugün milyon dolarlar kazanan bir çok ünlü rapper var.

"Gitar çalmaya başladığımdan beri ne yapacağıma o alet karar verir oldu"
ANGUS YOUNG

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.