Jennifer Lopez’den Yeni Single!

Jennifer Lopez’in yeni şarkısı “Baila Conmigo” belki çoğunluk ile ingilizce konuşulan ülkelere aşina bir şarkı olmayabilir ancak Latin Amerika’da hit olan şarkı, Dayvi ve Victor Cardenas tarafından daha önce yayınlanmış bir eser olarak büyük başarı sağlamıştı.

Müzik ve Moda dünyasında bir Jennifer Lopez gerçeği var. Ne yaparsa çok yakışıyor, ikondan öte bir diva olarak benimseniyor. 2000 yılında Grammy Müzik Ödüllerinde Versace marka elbise giyen Jennifer Lopez, o andan itibaren hayatımıza moda ikonu olarak girmiş, Grammy gecesine damga vuran tasarım gösteri dünyasının ikonik elbiseleri arasındaki yerini almıştı. İtalya’da düzenlenen Milano Moda Haftasında o ikonik elbisenin yeni versiyonunu giyerek bütün bakışları yine kendine toplayan Jennifer Lopez, yakın arkadaşı Donatello Versace’nin isteği üzerine sahneye çıkmıştı. Köklerine bağlı kalan ve latinler için savaşan Jennifer Lopez’in insani olarak da alçak gönüllü ve yardımsever olduğunu biliyoruz. 2012 yılında İstanbulda üst üste 3 konser veren müzisyen, hayranlarına sahne şovları ile keyifli, bir o kadar da tarihi dakikalar yaşatmıştı. Ben de konsere bu platform’da yazarlık yapan dostum Turgay Suat Tarcan ile gitmiş ve Jennifer Lopez’in muhteşem şovuna birlikte şahitlik etmiştik.

Dayvi ve Victor Cardenas tarafından 2018 yılının sonuna doğru yayınlanan şarkı latin müzik listelerini zorlayıp üst sıralara kadar çıkmış, “Spotify Global Viral 50” listesinde birinciliğe oynayan şarkı, 90 milyondan fazla dinleyici elde etmişti.

Jennifer Lopez, Baila Conmigo’ya ikinci bir şans verip, şarkıya sert ve ateşli yorumunu katarken, müzik listelerinde üst sıralara kadar tırmanması kaçınılmaz oluyor. Servando Primera, David Sanchez, Victor Cardenas ve Luis Barrera tarafından aranjesi yapılan Baila Conmigo ile Jennifer Lopez, herkesi ateşli ve puslu dans pistinin çılgın ortamına davet etmeye başladı bile.

“Latin America USA” listesinde bir numara olan “Baila Conmigo” şarkısını “Nadie” ile Farruko, Ozuna & Lunay, “Mala Santa” ile Becky G ve “La Mejor Version de Mi” ile Natti Natasha & Romeo Santos takip ediyor. Geçen yıl da Casper Magico ve Nio Garcia’nın “Te Bote” şarkısını cover’layan Jennifer Lopez, Youtube’da 1 milyon’u geçen bir izlenme sayısı elde etmişti.

Jennifer Lopez’in dansı, müziği ve tarzı ile yine herkesi şoka uğratacağı günleri görmeye devam edeceğiz. Latin pop ve müzik dünyasını en iyi temsil eden, yeniliği seven divalardan Jennifer Lopez’in 4 günde 1 milyon dinleyiciye ulaşan “Baila Conmigo” şarkısı ile sizi başbaşa bırakıyorum...

MERT ATEŞ
Güncel Yazıları
 


 

Röportaj

"Gurbet G Thang" ile Rap dünyasına merhaba diyen Enizsbey ile Almanya`da şarkısı, klibi ve "Gurbet G"lik üzerine samimi bir röportaj yaptık.

SİZDEN!

Merhaba Sadece Müzik Ailesi ve Değerli Takipçileri,

Size yeni çıkardığımız tekli Nöbet'ten bahsetmek için buradayız.

Tanıtım

Volkan Erden “Akşam Olunca” isimli şarkısıyla müzik dünyasına yeniden aşk dolu ve romantik bir giriş yaptı. Tüm dijital müzik platformlarında dinlenmeye başlanan şarkının video klibi ilk kez 13 Eylül’de yayınlandı. 2018’de sözü ve müziği kendisine ait olan “Aşka İsyan” adlı şarkısıyla ilk kez dinleyicilere merhaba diyen Volkan Erden, Mars Yapım etiketi ile yayınlanan “Akşam Olunca” ile yeniden dinleyicisiyle buluşmuş olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Çelik`i mercek altına aldık.

İlginç Haber

Şarkıcıların çocukluk veya gençlik halleri sevenleri için her zaman ilginç olmuştur. Onların toy ve saf halleri youtube`da en çok tıklanan videolar arasında...

"Müzik, erkeklerin kalbini alevlendirmeli, kadınların ise gözünü yaşartmalıdır"
BEETHOVEN

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.