Avril Lavigne Çok Sağlam Döndü

Avril Lavigne 5 yıllık bir suskunluktan sonra ”çok sağlam” bir geri dönüş yaptı. Avril yeni çıkacak albümünden ilk single olan “Head Above Water”adlı enfes ballad türü şarkısını yayınladı.


Tamamiyle bütün duygularını dökmüş olan Avril Lavigne için bu şarkı çok özel bir anlam taşıyor. Lyme hastalığı ile uzun yıllardır savaşan Avril Lavigne’ın yeni şarkılarını yatağında ve koltuğunda yazdığını, hastalığa bağlı yaşadığı duygusallığın onu tekrardan müziğe yönelttiğini söylüyor. Yaptığı hiçbir albümde ilk albümündeki başarıyı sağlayamaması nedeniyle büyük bir bunalıma girdiği ve buna bağlı olarak kendini öldürdüğü iddia edilen ve onun yerine kendisine cok benzeyen Melissa Vandella diye birinin geçtiği iddia edilen Avril Lavigne’ı “asi çağlarından hanım hanımcık bir hale iten şey ne olabilir” sorusu bu iddialara bakılacak olursa gizemini her zaman sürdürecek...

SİZDEN!

Merhaba Sadece Müzik Ailesi ve Değerli Takipçileri,

Size yeni çıkardığımız tekli Nöbet'ten bahsetmek için buradayız.

Albüm

Her albümüyle dinlenme ve satış rekorları kıran Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın yeni albümü için geri sayıma başladı. Akalın, kariyerinin 11 ‘ncı albümünü doğum günü olan 23 Nisan’da çıkaracak.

Galeri Haber

Türk Pop müziğinin, Türk Halk müziğinin ve Türk Sanat müziğinin önemli isimleri dönem dönem Arabesk albümleri ile de çok daha geniş kitlere ulaşmayı başardılar.

Aykut BALCI yazdı

Özel Haber

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

''Hayatın bana verdiklerini kendi içimde sindirip ona geri vermeyi seviyorum.''
NEV

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.