"Beni Nükhet Duru Sanıyorlar"

NÜKHET DURU, YENİ KABARE GÖSTERİSİ “BENİ NÜKHET DURU SANIYORLAR” ile BABA SAHNE’DE!

Nükhet Duru, hayatını, yaşadıklarını, acı ve tatlı anılarını, yol arkadaşlarını anlattığı “Beni Nükhet Duru Sanıyorlar” isimli yeni kabare gösterisiyle Baba Sahne’ye konuk oluyor. Şarkılar ve kahkahalarla bezeli “Beni Nükhet Duru Sanıyorlar", 2 Haziran Cuma akşamı Baba Konser serisi kapsamında izleyicilerle buluşacak.

40 yılı aşkın müzik kariyerinde, Türk pop müziğine damgasını vurmuş bir star, Nükhet Duru; hayatını, yaşadıklarını, acı ve tatlı anılarını, yol arkadaşlarını anlatıyor. 70’leri, 80’leri, 90’ları… Sahneleri anlatıyor, ışıkları, turneleri, heyecanlarını… Bazen o susuyor, içindeki utangaç kız çocuğu anlatıyor; müziğini, hayallerini, var olmak için verdiği mücadeleyi…  Ruhu yaldızlarla, sesi şekerle kaplı ama, cüretkar, deli dolu ve komik Nükhet’i…

“Beni Nükhet Duru Sanıyorlar”da; yer yer hüzünlenerek, genellikle kahkahalar atarak, Duru’nun unutulmaz şarkıları eşliğinde unutulmaz dönemleri dinleyen seyirciler, aynı zamanda neonların altında yaşanmış bir ömre tanıklık ediyorlar.

Nükhet Duru ile yapılan nehir söyleşilerden hareketle tasarlanan ve TMP &SGM tarafından sahneye taşınan kabare gösterisinde Duru’ya, beş kişilik bir orkestra eşlik ediyor.

2 Haziran 2017, Cuma akşamı saat 21.00’de Baba Sahne Savaş Dinçel Salonu’nda sahnelenecek “Beni Nükhet Duru Sanıyorlar” adlı kabare gösterisinin biletleri, babasahne.com’dan ve gişeden temin edilebilir.

Adres:Caferağa Mah. Bahariye Cad. Sakızgülü Sok.
            No: 31/37 Kadıköy-İstanbul

Gişe:   0216 700 11 11

Bilgi için:       

babasahne.com
facebook.com/babasahne
twitter.com/babasahne
instagram.com/baba.sahne

SİZDEN!

...

Tanıtım

WHAT DA FUNK'IN YILDIZLAR GEÇİDİ ALBÜMÜ: WDF1 iTunes'da En Çok Ön Sipariş Edilen Albümlerde 1. Sıraya Yerleşti!

Haftanın Özeti

 
Herkese merhaba;
 
Bu hafta
...

''Müzik benim dinimdir.''
JIMI HENDRIX

Tarihte Bugün

George Michael dünyaya geldi. (1963)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.