Circus ve Sattas ile KATS Sahne`de

İstanbul’un en ünlü cover gruplarından Circus ve Reggae müziği farklı müzik tarzlarıyla aynı potada eriten Sattas grubu, hafta sonuna eğlenceli ve hareketli bir başlangıç yapmak isteyen herkesi 28 Nisan Cuma akşamı Gayrettepe KATS Sahne’ye bekliyor!

Geçmişten günümüze popüler olmuş parçalardan oluşan repartuarı ile Circus, dinleyicisine maksimum eğlenceyi ve kaliteyi bir arada sunuyor. Uzun yıllardır cover denildiğinde akla ilk gelen gruplar arasında yer alan Circus, ismini yeteneğin ve eğlencenin birleştiği yer olan sirkten alıyor. 1999’dan bu yana başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde muhteşem sahne performansları ile insanları coşturmaya devam eden grup; Hakan Çimenli (Vokal), Koray Gürsoy (Gitar), Serkan Asanel (bas Gitar) ve Bülent Akbay’dan (Davul) oluşuyor.

2004 yılında kurulan Sattas’ın üyeleri, grubu erdemli, özgürlüklerine düşkün, eşitlikçi, doğaya saygılı, savaşçı ve eğlendirici bir okul olarak nitelendiriyorlar. Root Reggae’nin özünden uzaklaşmadan caz, ska, dub, klasik müzik ve rock formlarını bir potada eriten Sattas; Gayrettepe KATS Sahne’de hayranlarıyla buluşacak.

Giriş katındaki restoranıyla etkinlik öncesi ve sonrasında, konuklarına keyifli bir ortam da sunan Gayrettepe KATS Sahne, merkezi konumu ve toplu taşımaya ulaşım kolaylığıyla müzikseverlerin yeni mekan arayışına bir alternatif olarak öne çıkıyor.

28 Nisan 2017, Cuma akşamı 21.30’da Circus’un, 23.00’te Sattas’ın sahneye çıkacağı konserin biletleri Biletix’ten ve Gayrettepe KATS Sahne’den temin edilebilir.

KATS SAHNE HAKKINDA
Türk müziğinin en önemli ses sanatçılarından Kamuran Akkor ile başarılı oyuncu Onur Şenay’ın birlikte hayallerini gerçekleştirdikleri Kamuran Akkor – Tiyatro Şenay Sahne, yani KATS Sahne Aralık 2015’te kuruldu. Şehrin merkezinde, Gayrettepe’de yer alan KATS Sahne; oyunlardan kabarelere, konserlerden atölyelere, kişisel gelişim çalışmalarından atlı okçuluğa kadar birçok etkinliği bünyesinde bulunduran bir deneyim sunuyor. İçinde, sanat ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği çok amaçlı tiyatro ve konser salonu bulunan mekânının giriş katı ise enfes bir menüye sahip bir restoran...

Bilgi için :

biletix.com
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
www.tiyatrosenay.com
www.katssahne.com
twitter.com/katssahne
facebook.com/katssahne
instagram.com/katssahne
youtube.com/channel


Adres: Müselles Sok No:3 Gayrettepe/İstanbul
(Gayrettepe Metro ve Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yakını)
Tel: 0212 263 10 63 – 0539 545 21 21

 

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Albüm

 
Geçen yıl talihsiz bir şekilde kaybettiğimiz Chris Cornell’a ait 64 şarkının olduğu yeni bir box set Kasım ayında yayınlanacak. 

Galeri Haber

Yüzyılın en başarılı pop şarkıcılarından Beyonce hakkında bilmediğiniz 20 bilgiyi sizlere sunuyoruz...

Aykut BALCI yazdı

 
Güzel b
...

Özel Haber

10 Kasım

...

Tanıtım

Türkü Akbayram, müzikal yolculuğunun dinleyici ile buluşan ilk ürünü olan “Hiçbiri” adlı şarkısını Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınladı.

"Rock'n Roll'a farklı bir isim verilmeye çalışılsaydı; adı 'Chuck Berry' olurdu."
JOHN LENNON

Magazin

Televizyonların sevilen müzik yarışma programı "O Ses Türkiye" de yeni jüri heyecanı yaşanıyor!

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.