Ferman Akgül Turnesi Başlıyor

 
Ferman Akgül, ilk solo albümü “Yürüyorum Içimde” nin promosyon turnesine başlıyor. 
Geçtiğimiz ay müzik marketlerde yerini alan albümün tanıtımını ilden ile kendi süreceği arabasıyla yapmaya hazırlanıyor. 
24 Nisan’da İzmir’de başlayacak olan tur, sırasıyla Aydın (25 Nisan), Denizli (26 Nisan), Alanya (27 Nisan), Konya’da (28 Nisan) devam edip Ankara’da son bulacak (29 Nisan). D&R mağazalarında dinleyicileri ile buluşacak sanatçı, şarkılarını da seslendirecek. Sanatçı, imzanın yanı sıra soru-cevap yapmayı da ihmal etmeyecek. 
 
Bu konuda oldukça heyecanlı olan Ferman’ın turla ilgili düşünceleri ise şöyle:
 
“Büyük dedemin izinden gidiyorum. O da Aşık Veysel ile kol kola girip turluyormuş Anadolu’yu. Tabii ben arabam ile yapacağım bu turu ama geçtiğim yerlerde durup herkese albümümü anlatıp, şarkılarımı dinleteceğim. Sonrasında ise büyük merkezlerde D&R mağazalarında buluşacağım.”
Bir hafta boyunca sürecek olan tur kapsamında Ege Üniversitesi Ödül Töreni'ne ve Alanya Hep Üniversitesi Mimarlar Buluşması’na da katılacak olan sanatçı tüm yolculuğu kayıt altına alarak paylaşacak. Tur, hem canlı yayınlar hem de bloglar üzerinden sosyal medyada paylaşılacak.
 

Ferman Akgül Albümünü Yayınladı

SİZDEN!

...

Tanıtım

WHAT DA FUNK'IN YILDIZLAR GEÇİDİ ALBÜMÜ: WDF1 iTunes'da En Çok Ön Sipariş Edilen Albümlerde 1. Sıraya Yerleşti!

Haftanın Özeti

 
Herkese merhaba;
 
Bu hafta
...

"Müzik, erkeklerin kalbini alevlendirmeli, kadınların ise gözünü yaşartmalıdır"
BEETHOVEN

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.