Lana Del Rey'den Yeni Şarkı

Retro Müziğinin Kraliçesi Lana Del Rey’in 2019 yılının başlarında yayınlayacak olan yeni albümünden “Mariners Apartment Complex” adlı ilk single’ı yayınlandı!! 


Lorde ve Taylor Swift’in prodüktörü Jack Antonoff ile çalışan Lana, yeni çıkacak albüme ait “Venice Bitch” adlı ikinci single’ını 18 Eylül’de yayınladı. ❤️

Her iki single’ın kapak görselleri sanatçının kız kardeşi Chuck Grant ile iş birliği içinde hazırlandı.

Tarzını “Nancy Sinatra” olarak tanımlayan Brit ve Billboard müzik ödülleri sahibi Lana Del Rey’in harika “When The World Was At War We Kept Dancing” şarkısı, “Dünya savaşta iken biz sadece dans etmeye devam ettik ve yine yaparız” sözleri ile savaş karşıtı bir şarkı olarak lanse edilmişti. 2017 yılında çıkan “Lust For Life” adlı albümündeki şarkı sözlerinin bir röportajında Trump ile ilgili olmadığını belirten Lana Del Rey böylelikle spekülasyonlara son vermiş oldu. Bu yeni şarkısı ile bakalım onunla ilgili ne gibi haberler duyacağız.

 

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Albüm

2013 yılından beri birçok live setini dinleyiciyle paylaşan Hey! Douglas’ın ilk albümü Marşandiz, tüm dijital platformlarda, müzikseverlerin karşısında!

Galeri Haber

Kaynak: Valerie Macon/Getty Images North America

Son yılların en başarılı pop şarkıcılarından Kate Perry hakkında bilmediğiniz bilgiler için hazır mısınız?

Aykut BALCI yazdı

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

"Herkes gençlere bir şeyler anlatmak istiyor. Bir de susup onları dinlemeye ne dersiniz?"
MARILYN MANSON

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.