Radyo Boğaziçi Oylamasında Son 2 Gün

Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri oylaması 27 Mart 2017 tarihinde başladı. Oylama tam bir ay sürecek ve 27 Nisan tarihine kadar sürecek.

1992’de “Türkiye’nin ilk ve en iyi üniversite radyosu” diyerek yayın hayatına başlayıp heyecanla devam eden “radyo boğaziçi”, düzenlediği organizasyonlar ile daima en iyisini ve en kalitelisini yapmayı hedefliyor. Sınırsız Müzik Günleri ve festivaller kapsamında düzenlenen konserler, yurt genelinde yapılan amatör müzik grubu ve DJ yarışmaları, yıl boyunca devam eden yayın ve DJ eğitimleri ile “radyo boğaziçi” yıllardır kampüsün nabzını tutuyor.

Bu yıl 14. kez düzenlenecek olan radyo boğaziçi Müzik Ödülleri Töreni, bugüne dek aday olan ve ödül kazanan isimlerin, müzik camiasının önde gelen eleştirmenlerinin ve katılımlarıyla törene renk katan Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin takdirini toplamaya devam ediyor.

Oylamaya Katılmak İçin; 

SİZDEN!

...

Tanıtım

WHAT DA FUNK'IN YILDIZLAR GEÇİDİ ALBÜMÜ: WDF1 iTunes'da En Çok Ön Sipariş Edilen Albümlerde 1. Sıraya Yerleşti!

Haftanın Özeti

 
Herkese merhaba;
 
Bu hafta
...

"Hippiler barış ve sevgi istedi.. Biz ise Ferrariler, sarışınlar ve sert içkiler!"
ALICE COOPER

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.