Selda Bağcan Rüzgarı Devam Ediyor

Dünyanın en iyi kadın vokalleri arasında gösterilen Selda Bağcan, bu sene ilk kez gerçekleştirilecek olan Çukurova Rock Festivali ve Samsun Gençlik Festivali’nde İsrailli rock grubu Boom Pam ile beraber sahne alacak!

Tüm dünyada çok geniş bir hayran kitlesine sahip olan Selda Bağcan; 14 Mayıs Pazar akşamı Adana Galeria AVM Çim Alan’da ve 19 Mayıs Cuma akşamı ise Sheraton Grand Beach’te vereceği konserlerde şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyecek.

Dünya basınında hakkında övgü dolu sayısız yazı yazılan, müziği ve duruşu ile farklı kategorilerde incelenen Selda Bağcan; yurtdışında ve Türkiye’de çok sayıda konser vermeye hazırlanıyor. Bağcan, Avrupa’nın ve Türkiye’nin birçok farklı noktasında vereceği konserlerde, dünyanın dört bir yanından hayranlarıyla buluşacak.

Acının ve isyanın sesiSelda Bağcan;12-14 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan Çukurova Rock Festivali kapsamında 14 Mayıs 2016, Pazar akşamı Adana Galeria AVM Çim Alan’davereceği konserde şarkılarıyla müzikseverleri coşturacak. Bağcan, Adana’nın ardından 19-21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan Samsun Gençlik Festivali kapsamında; 19 Mayıs 2016, Cuma akşamı Sheraton Grand Beach’te Samsunlu hayranlarıyla buluşacak.

Türk müziğinin en isyankâr, gür ve içten tarafını özetleyen bir diskografiye sahip olan Selda Bağcan, yurtdışı ve Türkiye’nin birçok yerinde konserlerine de devam edecek.

SELDA BAĞCAN HAKKINDA

Muhteşem sesi ve farklı yorumu ile dünyadaki pek çok müzik araştırmacısında şaşkınlık ve merak uyandıran Selda Bağcan; tüm dünyada dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bir sanatçı.ABD’de The Times gazetesinde yayınlanan “Dünya Müziğinde Yaşayan Efsane ve Tarihi Kadın Şarkıcılar” listesindeki 81 ismin arasına “Efsane Anadolu Şarkıcısı” olarak adını yazdıran Bağcan; İngiltere’de ise ünlü Rolling Stones dergisinin “100 Yılın En İyi 100 Kadın Vokali” listesinde yer alıyor.Elijah Wood, Antony Hegarty, Florence Welchgibi birçok dünya starının hayran olduğu efsanevi sanatçının albümleri ise, özellikle DJ’ler ve araştırmacı müzisyenlerin büyük ilgisini çekiyor.

SİZDEN!

...

Tanıtım

WHAT DA FUNK'IN YILDIZLAR GEÇİDİ ALBÜMÜ: WDF1 iTunes'da En Çok Ön Sipariş Edilen Albümlerde 1. Sıraya Yerleşti!

Haftanın Özeti

 
Herkese merhaba;
 
Bu hafta
...

''Dünyanın en güzel ritmi; Onun, senin için çarpan kalbidir.''
BOB MARLEY

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.