Can Kızıltuğ

Atiye’nin seslendirdiği "Maazallah" şarkısındaki düet performansı ile dikkatleri üzerine çeken Can Kızıltuğ, ilk teklisi "Ateş Ediyor" ile karşınızda…

Atiye’nin "Maazallah" şarkısındaki alışılmışın dışındaki tarzı ve performansıyla dikkatleri üzerine çeken ve sosyal medyada oldukça gündem olan 23 yaşındaki Can Kızıltuğ, ilk solo teklisi "Ateş Ediyor" ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapıyor. Genç yıldızın dün akşam saatlerinde dinleyicilerle buluşturduğu şarkısı “Ateş Ediyor” yalnızca iki saat içerisinde en çok indirilen top 20 şarkı listesine girerken, klip ise yalnızca 1 saat içerisinde iTunes’da ikinci sıraya oturdu.

İzmir Işılay Saygun Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümü mezunu, İstanbul Beykent Üniversitesi Tiyatro bölümü öğrencisi olan Can Kızıltuğ, "Maazallah" şarkısında Atiye’ye eşlik etmesi sonrasında özellikle sosyal medyada gördüğü ilgiyi kendi solo kariyerine taşımayı hedefliyor.

Sözü ve müziği Murat Güneş, düzenlemesi Catwork imzalı "Ateş Ediyor" ile solo müzik kariyerine adım atan genç yıldızın ilk video klibi ise Müjdat Küpşi imzalı.

Sıradışı tarzı ve sesi ile dikkatleri üzerine toplayan Can Kızıltuğ, 7 Nisan’da tüm dijital müzik platformları ve radyolar aracılığıyla dinleyicilerle buluştu.

Röportaj

"...ben 90'lı yıllarda hep yapılmayan şeyleri yapmak istedim ve başarılı da oldum galiba

...

SİZDEN!

...

T. S. TARCAN yazdı

Umut E. ERKİ yazdı

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Kenan Doğulu`yu mercek altına aldık.

''Ünlü olmanın bana verdiği tek iyi şey restoranda iyi bir masa kapıyor olmam..''
DAVID BOWIE

Tarihte Bugün

Türkiye ile Amerika arasında karşılıklı radyo yayın servisi açıldı. (1943)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.