Taklit Türk Klipleri ve Albüm Kapakları

HANDE YENER

Az önce de söylediğim gibi Madonna hala bayan sanatçılarımız tarafından taklit ediliyor, özellikle de Hande Yener tarafından… Sahne ve klip kostümleri ile aslında sadece Madonna’dan değil; Rihanna, Cher ve hatta Marilyn Manson’dan da ilham alıyor Hande… Hande Yener’le ilgili bir araştırma yaparken komik bir saptamaya rastladım. Hande Yener; özellikle Madonna’nın yıllarca kullandığı Marilyn Monroe imajını kopya etmiş. Hande Yener fanları da Christina Aguilera’nın aynı saç stiliyle sonradan çektirdiği fotoğrafı Hande Yener’in fotoğrafının yanına monte edip “Christina Aguilera, Hande Yener’i taklit ediyor” diye paylaşmışlar. Halbuki ben isterlerse Christina Aguilera’nın Hande Yener’in o fotoğrafından yıllar önce çektirdiği yüzlerce Marilyn Monroe saçlı Xtina fotoğrafı bulabilirim. “Acele Etme” klibinde de Kylie Minogue’un “Spinning Around”unu taklit eden Hande Yener’in son hiti “Sebastian”ın klibini tek başına ele aldığımızda bile o kadar çok Madonna esintisi çıkıyor ki… Madonna’nın MDNA turnesinde giydiği kostümü pembe yapıp giymiş. Ortam Madonna’nın MTV Video Müzik Ödülleri’nde sergilediği “Vogue” performansındakine benziyor. Tıpkı “Material Girl”deki gibi smokinli erkekler Hande Yener’in etrafında pervane olmuş falan. Danslar da yer yer Madonna, yer yer Michael Jackson tarzı… Ama Michael Jackson dansı konusuna girmeyeceğim, çünkü girersem tek başına bir yazı konusu olur. Çünkü hem yurt dışında, hem de ülkemizde dans eden herkesin taklit ettiği bir isim… Sadece sanatçıların kendileri değil; dansçıları da MJ dansları yapıyor kliplerde… Hatta direk moonwalk yapanlar bile var.

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Albüm

Avrupa’da Türkçe sözlü Rap Müzik yaparak Türkçe’yi tanıtmayı amaçlayan, Almanya ve Türkiye’de en çok dinlenen Rap Müzik sanatçılarından olan Killa Hakan, 4 yıl aradan sonra yeni albümüyle, yeni şarkılarıyla müzikseverlerle buluşuyor…

Galeri Haber

Televizyonda veya bizzat kendiniz büyük konserlere şahit olmuşsunuzdur. Coşkulu kalabalıkların eğlendiği, şarkılara eşlik ettiği konserler. Binler, onbinler biraraya gelir bu konserlerde.
Ama dünyanın gelmiş geçmiş en çok katılımın olduğu ücretsiz 5 konsere katılanların sayısını duyduğunuzda dudağınız uçuklayabilir.

Özel Haber

Umut E. ERKİ yazdı

''Müzik, özgürlüktür.''
CHRIS BROWN

Teknoloji

Gücü her geçen gün artan sosyal medya, özellikle ünlüler ve sevenleri arasında cok büyük bir köprü kurmuş bulunmakta.

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.