Aşk Şarkılarının Romantik Sesi Barbra Streisand

 
Aşk şarkılarının romantik sesi Barbra Streisand, 11 şarkıdan oluşacak “Walls” adlı yeni albümünden bir pop-ballad türü olan “Don’t Lie to Me” adlı ilk single’ını yayınlandı. 
 
 
Klasikleşen “Imagine,” “What A Wonderful World,” ve “What the World Needs Now” adlı şarkılarıda albümüne cover olarak ekleyen müzisyen, bir röportajında “Don’t Lie to Me” şarkısını Donald Trump’a karşı yazdığını açıkladı. Barbra, trafikteyken radyoda çıkan kötü bir haberden çok etkilendiğini hatta ağladığını, “Don’t Lie to Me” şarkısının bu şekilde oluştuğunu açıkladı. 
 
 
“Neden bugün ağladığım gözyaşlarını hissetmiyorsun? Hepimiz kaybedersek nasıl kazanırsın? Dünya dönmeye devam ettiğinde nasıl uyuyorsun? Dünya yandığında nasıl uyuyorsun? Neden bana sadece gerçeği söyleyemiyorsun? Söylediklerine inanmak zor.
Neden bugün ağladığım gözyaşlarını hissetmiyorsun? Hepimiz kaybedersek sen nasıl kazanırsın?” sözleri ile Barbra o an yaşadığı duyguları kağıda dökmüş. 
 
 
İddialı bir single ile geri dönen müzisyen’in albümü 4 Kasım’da bütün dünyada yayınlanacak ve bizde heyecan ile bu albümü bekliyor olacağız.

MERT ATEŞ
Güncel Yazıları
 


 

SİZDEN!

Merhaba Sadece Müzik Ailesi ve Değerli Takipçileri,

Size yeni çıkardığımız tekli Nöbet'ten bahsetmek için buradayız.

Umut E. ERKİ yazdı

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Kenan Doğulu`yu mercek altına aldık.

İlginç Haber

''Müzik her yerde ve her şeyde,'' diyor TED-Ed kulüp yıldızı, müzisyen ve öğrenci Anika Paulson. Elinde gitarıyla; müziğin bizleri birbirimize bağlayışını ve karakterimizdeki yerinin keşfini, gitarının tınıları ile anlatıyor.

"İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil tatlı dildir."
BARIŞ MANÇO

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.