Chris Cornell Anısını Yaşatacak Albüm

 
Geçen yıl talihsiz bir şekilde kaybettiğimiz Chris Cornell’a ait 64 şarkının olduğu yeni bir box set Kasım ayında yayınlanacak. 

Chris’in mirasını yaşatmak için eşi Vicky ve eski grup arkadaşları tarafından verilen bu karar ile çıkaracağı box set, toplam 4 Cd’den oluşacak. İçerik olarak Soundgarden, Temple of the Dog ve Audioslave  dönemleri ve solo kariyerine ait şarkıları bulunacak.
 
Bunun yanında Prince’in efsanevi “Nothing Compares 2 U” şarkısının cover versiyonu, yayınlanmamış diğer canlı performanslar içerisinde Cat Stevens ile performans sergilediği “Wild World” düeti, Chris Cornell’ın kızı Toni ile yaptığı “Redemption Song” düeti, aranjmanını kendi yaptığı ve bir Metallica şarkısı olan “One” ayrıca “When Bad Does Good” şarkısı da dahil olmak üzre toplamda yayınlanmamış 11 şarkısı bulunacak. Albüme ait notların eski grup arkadaşları tarafından kaleme alındığı bu albüm hayranlarına veda albümü niteliğinde olacak. 
 
Dünyanın en güzel seslerinden birine sahip Chris Cornell’ın yayınlanacak bu albümü herkesi olduğu kadar benide müzikal anlamda tatmin etmiş olacak. Huzurla uyu, Chris Cornell...
 

MERT ATEŞ
Güncel Yazıları
 


 

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Umut E. ERKİ yazdı

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Kenan Doğulu`yu mercek altına aldık.

İlginç Haber

''Müzik her yerde ve her şeyde,'' diyor TED-Ed kulüp yıldızı, müzisyen ve öğrenci Anika Paulson. Elinde gitarıyla; müziğin bizleri birbirimize bağlayışını ve karakterimizdeki yerinin keşfini, gitarının tınıları ile anlatıyor.

"Aşkı bulabilmek için risk almanız gerekir"
ZAYN MALIK

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.