Celine Dion Yeni Single’ı “Flying On My Own” ile Uçurmaya Geliyor!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Salı, 11 Haziran 2019 17:00 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Bence bu yılın en iyi albümlerinden biri olacak “Courage” ile hayranlarına müzik ziyafeti yaşatacak isimlerin en başında gelen Celine Dion, “Flying On My Own” isimli çıkış şarkısını veda ettiği Las Vegas Performansı ile taçlandırdı. Dile kolay tam 16 yıl Las Vegas gibi bir şehir Celine Dion ve onun muhteşem performanslarına tanıklık etti.

Devamını oku...

Retro Müziğinin Kraliçesi Lana Del Rey’den Eşsiz Bir Cover!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Cumartesi, 08 Haziran 2019 16:57 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

2019 yılının başlarına doğru “Mariners Apartment Complex” albümünden yayınladığı "Hope is a dangerous thing for a woman like me to have – but i have it", "How to Disappear" ve "Venice Bitch" şarkıları ile sevenlerinin heyecanını ikiye katlayan Lana Del Rey, yeni bir sürpriz yaparak “Sublime” grubunun “Doin’ Time” cover’ını yayınladı.

Devamını oku...

Yıllar Sonra Spice Girls Tekrar Sahnede!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Çarşamba, 29 May 2019 17:51 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Yılların en efsanevi gruplarından Spice Girls, “Spice World” turnesi kapsamındaki ilk konserini Dublin Croke Park Stadyumunda verdi.

Devamını oku...

Röportaj

Gönül Yazar, nasıl 60'lı ve 70'li yılların müzik piyasasındaki taş bebeği ise, Seçil de 90'lı yıllarda popun Barbie bebeğiydi. "Uhde" şarkısı nedeniyle hala "Uhde Seçil" olarak anılan sanatçıya "Sadece Müzik" muhabirlerinden Turgay Suat Tarcan mikrofonunu uzattı. "Ayakta kalan müzik firmaları albüm olmasa da 90'lı yılların sanatçılarına bir single yapıp ne olacağını görebilirler." diyen Seçil artık ne yapıyor? Merak edenler bu satırlara buyursun...

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Çelik`i mercek altına aldık.

İlginç Haber

Muhtar Cem Karaca 5 Nisan 1945 yılında  İstanbul'da doğdu. Babası Azerbaycan asıllı Mehmet Karaca ve annesi Ermeni asıllı Toto Karaca (İrma Felegyan) olan Cem Karaca, sanatla iç içe büyüdü. Müzik ile ilk tanışması annesinin teyzesi Rosa Felegyan'ın Cem Karaca'ya piyano notaları ve piyano nağmeleri öğretmesi ile olmuştur. 

"İlk bakışta aşık oldun oldun adamım, yoksa ikinci bakışta kimin ne mal olduğunu anlarsın"
BOB MARLEY

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.