Alicia Keys, Köklerinde Kalmaya Devam Ediyor!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Pazar, 02 Şubat 2020 22:47 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Alicia Keys, en sevdiğim müzisyenlerden biri. 2001 yılında yayınladığı “Songs in A Minor” isimli ilk albümünden bu yana takip ettiğim Alicia Keys’in müzikal yolculuğu da hayranlık uyandıracak cinsten.

Devamını oku...

R.E.M.`in Solisti Michael Stipe Geri Dönüyor!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Cuma, 10 Ocak 2020 23:47 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Efsanevi Really Entertaining Music( R.E.M.) solisti Michael Stipe, “Your Capricious Soul” ve “Driving To Paris” isimli iki solo şarkısını yayınlayarak hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı. Stipe, müziğe tekrardan geri döndüğünü belirtirken, bu değişimin kendisini heyecanlandırdığını ifade etti.

Devamını oku...

Röportaj

"Belirtmek isterim ki fiziksel özelliğime yapılan yorum beni fazlasıyla gerdi...  Ülkemizde Tan Sağtürk de uzun boylu bir dansçı... Jüri üyelerinden Eser'in benim yaptığım dansa yorum yapması gerekirken Allah vergisi fiziksel özelliğimi tartışıyordu! Önemli olan uzunluğu değil işlevi diyorum. :D "

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Tanıtım

Volkan Erden “Akşam Olunca” isimli şarkısıyla müzik dünyasına yeniden aşk dolu ve romantik bir giriş yaptı. Tüm dijital müzik platformlarında dinlenmeye başlanan şarkının video klibi ilk kez 13 Eylül’de yayınlandı. 2018’de sözü ve müziği kendisine ait olan “Aşka İsyan” adlı şarkısıyla ilk kez dinleyicilere merhaba diyen Volkan Erden, Mars Yapım etiketi ile yayınlanan “Akşam Olunca” ile yeniden dinleyicisiyle buluşmuş olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Mor ve Ötesi grubunu mercek altına aldık.

İlginç Haber

Kazakistan'da yaşayan 78 yaşındaki Mariam Amrayeva adlı yaşlı kadın, torunu ile birlikte söylediği rap şarkılarıyla sosyal medyanın yıldızı oldu.

"Hippiler barış ve sevgi istedi.. Biz ise Ferrariler, sarışınlar ve sert içkiler!"
ALICE COOPER

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.