George Michael’dan Yayınlanmamış Şarkı ve Wham! ile Muhteşem Noel!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Çarşamba, 13 Kasım 2019 23:55 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

George Michael’ın ölüm haberi bütün müzik dünyası şoka uğrattığı kadar beni de derinden etkilemişti. Uyuşturucu kullandığı bilinen George Michael’ın ilk otopsi bulgusu karaciğer yağlanmasına dikkat çekiyordu. Aklımı bulandıran asıl soru ise George Michael gerçekten bu nedenden dolayı mı öldü? Gerçi resmi kayıtların üzerine bir şey söylemek de gereksiz olur fakat George’un ölümü bana açıkcası normal gelmiyor.

Devamını oku...

Jennifer Lopez’den Yeni Single!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Perşembe, 17 Ekim 2019 22:48 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Jennifer Lopez’in yeni şarkısı “Baila Conmigo” belki çoğunluk ile ingilizce konuşulan ülkelere aşina bir şarkı olmayabilir ancak Latin Amerika’da hit olan şarkı, Dayvi ve Victor Cardenas tarafından daha önce yayınlanmış bir eser olarak büyük başarı sağlamıştı.

Devamını oku...

Röportaj

OZAN PEHLİVAN: "O SES OLMAK BAŞARMAK İÇİN YETMİYOR"

2017'deki ilk röportajımızı yeni single'ını çıkaran Çağın ile yaptıktan sonra çıkaracağı yeni single'ını ilk olarak "Sadece Müzik" sitesi aracılığıyla duyuran Ozan Pehlivan ile 2017 röportaj serimize devam ediyoruz.

SİZDEN!

Merhaba Sadece Müzik Ailesi ve Değerli Takipçileri,

Size yeni çıkardığımız tekli Nöbet'ten bahsetmek için buradayız.

Tanıtım

Volkan Erden “Akşam Olunca” isimli şarkısıyla müzik dünyasına yeniden aşk dolu ve romantik bir giriş yaptı. Tüm dijital müzik platformlarında dinlenmeye başlanan şarkının video klibi ilk kez 13 Eylül’de yayınlandı. 2018’de sözü ve müziği kendisine ait olan “Aşka İsyan” adlı şarkısıyla ilk kez dinleyicilere merhaba diyen Volkan Erden, Mars Yapım etiketi ile yayınlanan “Akşam Olunca” ile yeniden dinleyicisiyle buluşmuş olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Çelik`i mercek altına aldık.

İlginç Haber

İrlandalı rock grubu The Cranberries'in 46 yaşındaki solisti Dolores O'Riordan’ın alkol zehirlenmesine bağlı boğulma sonucu hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

"Onu çalıyor olmamın yanı sıra ben bu gitar denen enstrumanın hayranıyım aynı zamanda"
STEVE VAI

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.