Jennifer Lopez’den Yeni Single!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Perşembe, 17 Ekim 2019 19:48 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Jennifer Lopez’in yeni şarkısı “Baila Conmigo” belki çoğunluk ile ingilizce konuşulan ülkelere aşina bir şarkı olmayabilir ancak Latin Amerika’da hit olan şarkı, Dayvi ve Victor Cardenas tarafından daha önce yayınlanmış bir eser olarak büyük başarı sağlamıştı.

Devamını oku...

Adele ve Beyonce Düeti Mi Geliyor?

  • Kategori: Mert Ateş
  • Cuma, 11 Ekim 2019 18:24 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

OneRepublic grubunun solisti aynı zamanda da yapımcısı olan Ryan Tedder, Beyonce ve Adele’in birlikte şarkı kaydettiğini açıkladı. Coldplay’in solisti Chris Martin’in piyanosu ile köprü olduğu şarkının yakında yayınlanacağını belirtti.

Devamını oku...

Christina Aguilera Addams Ailesine Giriyor!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Pazar, 06 Ekim 2019 19:44 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Christina Aguilera’nın Cadılar Bayramına az bir süre kala açılışını yaptığı “Haunted Heart” Addams Ailesi filminin yeni soundtrack şarkılarından biri olacak.

Devamını oku...

Röportaj

Erdal Çelik, Eurovision'dan Altın Güvercin'e birçok önemli yarışmaya adını altın harflerle kazıdıktan sonra 90'lı yıllara damga vuran en iyi erkek vokallerinden ve öncülerden birisi olmuştu. 2017'nin sonlarında "Ve Hayatımda" single'ı ile yıllar sonra müzik piyasasına yeniden dönen Erdal Çelik'in büyük pişmanlığı ne? Konser açlığını yakında dindirebilecek mi? Fatih Erkoç karşısında nasıl haksızlığa uğradı? Hepsini ve daha fazlasını Emel Müftüoğlu ile birleşme sinyalinin de verildiği bu röportajda ilk kez okuyacaksınız. Muhabirimiz Turgay Suat Tarcan, efsanevi ismin suskunluğunu bozdu.

SİZDEN!

Merhaba Sadece Müzik Ailesi ve Değerli Takipçileri,

Size yeni çıkardığımız tekli Nöbet'ten bahsetmek için buradayız.

T. S. TARCAN yazdı

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Kenan Doğulu`yu mercek altına aldık.

İlginç Haber

nikki minaj

Nicki Minaj hakkında bilmediğiniz 20 şey;

''Müzik, özgürlüktür.''
CHRIS BROWN

Tarihte Bugün

Levent Yüksel dünyaya geldi. (1964)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.