Baharat Kızlarının Hızına Yetişilemiyor!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Perşembe, 15 Ağustos 2019 19:15 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

90’lı Yılların en ikonik gruplarından Spice Girls, geri dönüş turnesi ile kasırga etkisi yaratırken grubun menajeri Simon Fuller, iki yeni Spice Girls filmi hakkında müjde verdi.

Devamını oku...

Creed Grubunun Solisti Scott Stapp’den Muhteşem Bir Solo Albüm !

  • Kategori: Mert Ateş
  • Salı, 06 Ağustos 2019 19:10 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

"Wide Arms With Open" şarkısı vazgeçilmez klasiklerimin arasında olduğu kadar, anılarımı bir çırpıda anlatan bu şarkı bir yana dursun ustalara saygı duruşu niteliği taşıyan “Gone to Soon” şarkısı ile “The Space Between the Shadows” isimli yeni solo albümünü duyuran Grammy ödüllü müzisyen Scott Stapp, kendi içsel sözlerini güzel ve karanlık diye tabir ettiğim müziğine minnettarlık olarak sunuyor.

Devamını oku...

Röportaj

OZAN PEHLİVAN: "O SES OLMAK BAŞARMAK İÇİN YETMİYOR"

2017'deki ilk röportajımızı yeni single'ını çıkaran Çağın ile yaptıktan sonra çıkaracağı yeni single'ını ilk olarak "Sadece Müzik" sitesi aracılığıyla duyuran Ozan Pehlivan ile 2017 röportaj serimize devam ediyoruz.

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

T. S. TARCAN yazdı

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Mor ve Ötesi grubunu mercek altına aldık.

İlginç Haber

Muhtar Cem Karaca 5 Nisan 1945 yılında  İstanbul'da doğdu. Babası Azerbaycan asıllı Mehmet Karaca ve annesi Ermeni asıllı Toto Karaca (İrma Felegyan) olan Cem Karaca, sanatla iç içe büyüdü. Müzik ile ilk tanışması annesinin teyzesi Rosa Felegyan'ın Cem Karaca'ya piyano notaları ve piyano nağmeleri öğretmesi ile olmuştur. 

''Müzik benim dinimdir.''
JIMI HENDRIX

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.