Necati ve Saykolar - Mütemadiyen

Yıllardır kendilerine has interaktif sahne performanslarıyla adından bir hayli söz ettiren ve bu alandaki farkını kalitesiyle birleştiren NECATİ VE SAYKOLAR ikinci albümlerinin kaydını tamamladı.

Rock müziğinin ünlü ismi HAYKO CEPKİN prodüktörlüğünde kaydedilen ve Mart ayı içerisinde DARKNİGHT/ DMC etiketiyle yayınlanacak olan albüm "MÜTEMADİYEN" adını taşıyor. Daha önce yaptıkları konserlerde sık sık bir araya gelen grup ve HAYKO CEPKİN bu verimli müzikal birlikteliklerini şimdi yeni albüme taşımış oldular.

Bu albümde NECATİ VE SAYKOLAR'IN akılda kalıcı çalışmalarını HAYKO CEPKİN'İN kendine has dokunuşlarıyla dinleme fırsatı bulacağız. Çıkış şarkısının 'HİÇ SES YOK" olarak belirlendiği albümün tüm şarkı sözleri ve müzikleri NECATİ KARADAYI imzası taşıyor.

ORİJİNAL ALBÜM SATIN ALANA KONSER DAVETİYESİ HEDİYE

Uzun süredir takipçileri tarafından merakla beklenen en önemli sürprizi ise orijinal satın alınan her albümden çıkacak olan konser davetiyesi hediyesi. Bu davetiye ile grubun sevenleri bulundukları şehirdeki NECATİ VE SAYKOLAR konserinde grubu yakından izleme şansı bulacaklar.

Röportaj

"Kimsenin yeri dolmuyor ve özlem dinmiyor, sadece uyum sağlamayı öğreniyoruz zamanla..." 

...

SİZDEN!

...

T. S. TARCAN yazdı

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Mor ve Ötesi grubunu mercek altına aldık.

İlginç Haber

"Hayat bir seyahattir,bir hedef değil"
STEVEN TYLER

Tarihte Bugün