Hakkımızda

Sadece Müzik, 2010 yılında Türkiye'deki müzik meraklıları için küçük bir blog olarak yayın hayatına başladı ve gelen güzel tepkiler üzerine 2011 yılında daha geniş içerikli bir hale getirildi.

Düzgün bir alt yapı, müziğe gönül vermiş bir kısmı profesyonel olarak müzikle ilgilenen editörler ve yazarlar ile yeni yayın hayatına devam eden Sadece Müzik sitesi, güçlü ve inançlı yapısı ile sizler için daima müziğin kaliteli olanını inceler ve kaliteli isimleri, gerçekten müziği sanat için yapanları haber yapar. Kişisel haklara saygılı yayınlara daima sadıktır. Kullanıcı dostu bir yayın anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Sadece MÜZİĞİN konuşulduğu ve seviyeli müzik haberlerinin yer aldığı ve her gün güncel konuları bulabileceğiniz web sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileği ile müzik ile yaşayın.


Sadece Müzik Ekibi
www.sadecemuzik.net

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Bumerang - Yazarkafe

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.